HİZMETLER

NELER YAPIYORUZ? 

1. SATIŞ & PAZARLAMA STRATEJİLERİ 

İş birliği içerisinde olduğumuz tüm markalarımızın satış & pazarlama stratejilerini sıfırdan oluşturuyoruz. Markanızla birebir ilgilenen danışmanlarımız, satış koçlarımız ve kreatif ekibimiz ile birlikte geleneksel ve modern pazarlamadaki 20 yıllık deneyimlerimizi sizinle paylaşarak, markanızın büyümesine öncülük ediyoruz. 

Markanıza ait satış & pazarlama proseslerini sıfırdan inşa ederek, önünüze çıkması muhtemel engelleri yok ediyoruz. Böylelikle hem zamandan hem de pazarlama bütçenizden tasarruf etmenize olanak tanıyoruz. Yalnızca markanıza özel 30’un üzerinde kampanya fikriyle satışlarınızın artmasını sağlıyoruz. 

2. MARKA YARATMA & PR 

İş birliği içerisinde olduğumuz tüm işletmelere, dijital dünyanın kapılarını sonuna kadar açıyoruz. Marka kimliğinizi oluşturduktan sonra, hedefleriniz doğrultusunda dijital mülklerinizi yapılandırıyoruz. Markanızın doğumuna şahitlik ederek, onun büyümesi ve gelişebilmesi için, marka bilinirliği çalışmalarımıza hız veriyoruz. 

Marka bilinirliği çalışmalarından sonra, hedeflerinize ulaşabilmeniz için izlemeniz gereken adımlar, satış esnası ve satış sonrası hizmet stratejileriniz gibi daha birçok konuda sizlere danışmanlık yapıyoruz. Markanıza prestij katan PR hizmetlerimizle, her adımda daha çok satış yapmanıza olanak sağlıyoruz.

3. INFLUENCER MARKETING

Markanızı, bütçenize en uygun olacak nano, micro, macro ve mega ünlü Influencer’lar ile konuşturup, daha çok satış yapmanızı sağlayacak senaryolarla online marka itibarınızı yükseltiyoruz.

Tüm bu süreçler için öncelikle markanızı dinliyoruz çünkü her markanın yola farklı reçetelerle devam etmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu sebeple, markanıza, ürünlerinize ve hedef kitlenize ait dinamikleri analiz ettikten sonra doğru Influencer’larımızla sizi bir araya getiriyoruz. Markanıza özel senaryo ve içerik üretimini tamamladıktan sonra sizlere bire bir destek veren danışmanlarımız, satış koçlarımız ve kreatif danışmanlarımızla birlikte operasyonlarımızı başlatıyoruz.

İş birliği içerisinde olduğumuz ünlüler ve fenomenlerle, markanız özelinde odak gruplar ile çalışarak online yolculuğunuzu, hedefleriniz doğrultusunda en başarılı şekilde sürdürmenize yardımcı oluyoruz. 

4. SOSYAL MEDYA İÇERİK YÖNETİMİ

Markanıza bire bir destek veren danışmanlarımız, dijital satış koçlarımız ve kreatif ekibimizle, Instagram sayfalarınızı sektör ve mesleğinize göre yeniden yapılandırarak, rakiplerinizin arasından sıyrılarak fark yaratmanızı sağlıyoruz.

Bu kapsamda, Instagram BIO, öne çıkarılanlar, Instagram story ve post görsellerinizin markanız ile uyumu, gönderilerinize yazdığınız açıklamalar dahil sizin için gerekli tüm desteği markanıza sunuyoruz. Tüm bunların yanında hem story hem de post’larınızı hareketlendirmek için video içerikleri de üretiyoruz.

Böylelikle, online marka PR çalışmalarınızın temellerini doğru stratejiyle birlikte hayata geçiriyoruz. 

5. SPONSORLU REKLAM YÖNETİMİ 

Yapacağınız Facebook & Instagram reklam harcamalarınızı optimize ederek, hedef kitle çalışmalarınızı sizin için yeniden yapılandırıyoruz. Markanıza bire bir destek veren danışmanlarımız, satış koçlarımız ve kreatif danışmanlarımızla, yürüttüğümüz operasyonların her adımında yanınızda yer alarak markanızı dijitalde büyütüyoruz.

Markanıza özel hedef kitle çalışmalarını yaparken, aynı zamanda reklam verme sürecinizde de sizinle birebir iletişim kurarak, reklamlara harcadığınız bütçenin en doğru şekilde yönetilmesini sağlıyoruz. 

Eğer kafanızda hala “hedef kitlemi nasıl belirlemeliyim, reklamlara ne kadar bütçe ayırmalıyım, hangi görselle hangi zaman diliminde reklama çıkmalıyım?” gibi sorular varsa bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. 

Reklam